نتایج جستجو برای عبارت :

نتایج کنکور فراگیر نوبت بیستم (پذیرش بهمن 98) اعلام شد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
دانشگاه آزاد به دو روش با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرد. این دانشگاه بیش از 80 درصد رشته های خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد. دانشگاه آزاد دو نوبت در سال برای ورودی مهر و بهمن به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. هم
به اطلاع دانشجویان عزیز میرسانیم  نتایج کنکور فراگیر نوبت نوزدهم (پذیرش بهمن 97) دانشگاه پیام نور در
سایت سازمان سنجش اعلام شد. به همه دانشجویان قبولی رشته های کارشناسی
ارشد مدیریت (کسب و کار، بازرگانی، دولتی، حسابداری و ....)‌ همه مراکز
پیام نور در سراسر ایران زمین تبریک عرض می کنم و به اطلاع این عزیزان می
رسانیم در گروه تلگرام گزینه ارشد آماده پاسخگویی به همه این عزیزان هستیم.
جهت
جلوگیری از ورود و خروج افراد متفرقه به گروه، از قرار دادن
جزئیات کنکور ۹۹ اعلام شد/آغاز ثبت‌نام از ۱۶ بهمنمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این‌که ثبت نام برای کنکور سال ۱۳۹۹ از روز چهارشنبه ۱۶ بهمن‌ماه آغاز می‌شود، گفت: این مهلت تا روز پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌ماه ادامه دارد.
دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ به منظور پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی و پردیس‌های خودگر
به اطلاع دانشجویان عزیز میرسانیم  نتایج کنکور فراگیر نوبت بیستم (پذیرش بهمن 98) دانشگاه پیام نور در سایت سازمان سنجش اعلام شد. به همه دانشجویان قبولی رشته های کارشناسی ارشد مدیریت (کسب و کار، بازرگانی، دولتی، حسابداری و ....)‌ همه مراکز پیام نور در سراسر ایران زمین تبریک عرض می کنم و به اطلاع این عزیزان می رسانیم در گروه تلگرام گزینه ارشد آماده پاسخگویی به همه این عزیزان هستیم.
جهت جلوگیری از ورود و خروج افراد متفرقه به گروه، از قرار دادن لینک
با سلام جلسه دفاع پروپوزال در روز یک شنبه 7 بهمن ماه ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.
لطفا در قسمت کامنت اعلام آمادگی بفرمایید. در کامنت خود- نام- نام خانوادگی - شماره دانشجویی- استاد راهنما و موضوع را اعلام نمایید.آخرین مهلت اعلام آمادگی 4 بهمن می باشد. داواران دکتر خیرآبادی و حاجی بگلوموفق باشید
نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98
نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 با ثبت نام بدون کنکور از بهمن ماه 96 تفاوت دارد و ملاک اصلی پذیرش معدل کتبی دیپلم می باشد و برای بهمن ماه 97 شانس داوطلبان بالاست به طوری که انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه بر اساس میزان بالا و پایین بودن معدل انجام می گیرد.
داوطلبان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر از میزان قبولی معدل کسب شده برای دانشگاه ها با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
ثبت نام بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد دو نوبت در سال (ورودی مهر و بهمن) برای مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهر 98 از تاریخ 26 اسفند 97 آغاز و تا 20 شهریور 98 ادامه یافت. ثبت نام بدون کن
ثبت‌نام کنکور سراسری از روز چهارشنبه مورخ 98/11/16 (شانزدهم بهمن ماه‌ 1398) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org آغاز و در روز پنجشنبه مورخ 98/11/24 (بیست و چهارم بهمن ماه‌ 1398) پایان می‌پذیرد؛ لذا داوطلبان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال 1399 ثبت‌نام نمایند.
نحل ثبت نام :ایرانشهرکافی نت فرزاد

دانشگاه های سراسری در دو نوبت مهر و بهمن بصورت بدو آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند . داوطلبان واجد شرایطی که علاقه مند به پذیرش در رشته های بدون کنکور این دانشگاه ها هستند باید نخست مدارک ثبت نام بدون کنکور سراسری را آماده کنند ، چراکه داوطلبان در هر مرحله از ثبت نام اینترنتی و ثبت نام حضوری در دانشگاه ها نیاز به برخی مدارک دارند .
برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/4309/مدارک-ثبت-نام-
هر سال موقع اعلام نتایج کنکور حالم گرفته میشه؛ به طور نامحسوس. هر سال یادم میافته نتیجه من چیزی نبوده که در شان من باشه. هرسال حس شکست کنکور تازه میشه. و هر سال کنار همه‌ی اینا دلم میخواد رشته مورد علاقه م رو میخوندم..  من یه رتبه خوب کنکور ریاضی به دلم بدهکارم. 
تعطیلی مدارس قزوین 28 بهمن 98 در نوبت عصر:
به گزارش خبرینو به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین در رابطه با تعطیلی مدارس قزوین 28 بهمن 98 ، مؤمنی مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: علیرغم بارش برف در تمامی نقاط استان قزوین، مدارس نوبت عصر استان همچنان دایر است.
بارش برف از ساعت ۴ و ۴۵ دقیقه صبح امروز در استان قزوین آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

منبع: سایت خبری خبرینو

دیشب تصمیم گرفتم با یکی از مشاورای مرکز راجب کنکور ارشد صحبت کنم و یکم اطلاعات بگیرم، حدسم درست بود میتونم امسال کنکور ارشد 99 رو بدم و از بهمن کارشناسی ارشد رو شروع کنم. چون من حدودا 8 واحد دیگه ام میمونه برای مهر 99 و خب دوست ندارم وقفه بیوفته توی مسیرم، قرار بر این شد من کنکور امسال رو ثبت نام کنم و بخونم براش، اگر نتیجه خوبی داشت که انتخاب رشته میکنم و ورودی بهمن هارو میزنم یا یک ترم مرخصی میگیرم، اگر هم نداشت دست گرمی بوده و تجربه خوبی بدست آ
دیشب تصمیم گرفتم با یکی از مشاورای مرکز راجب کنکور ارشد صحبت کنم و یکم اطلاعات بگیرم، حدسم درست بود میتونم امسال کنکور ارشد 99 رو بدم و از بهمن کارشناسی ارشد رو شروع کنم. چون من حدودا 8 واحد دیگه ام میمونه برای مهر 99 و خب دوست ندارم وقفه بیوفته توی مسیرم، قرار بر این شد من کنکور امسال رو ثبت نام کنم و بخونم براش، اگر نتیجه خوبی داشت که انتخاب رشته میکنم و ورودی بهمن هارو میزنم یا یک ترم مرخصی میگیرم، اگر هم نداشت دست گرمی بوده و تجربه خوبی بدست آ
مهلت مجدد ثبت نام برای داوطلبان کنکور ۹۹ از امروز۱۲ اسفندماه به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش آغاز شد و داوطلبان تا روز پنجشنبه ۱۵ اسفند ۹۸ فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.
به گزارش مهر، به منظور همراهی با آن دسته از داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ رشته‌های با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی که در مهلت ۱۶ تا ۲۷ بهمن ۹۸ موفق به ثبت نام نشدند، مهلت مجدد برای ثبت نام در نظر گرفته شد.
ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ برا
آمار شرکت کنندگان کنکور 99 :
به گزارش خبریو در رابطه با آمار شرکت کنندگان کنکور 99 ؛ مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره جزئیات ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۹ گفت: ثبت‌نام آزمون سراسری ۱۳۹۹ از ۱۶ بهمن آغاز شده است و تا پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه ۹۸ ادامه دارد.
وی افزود: ثبت‌نام برای شرکت در کنکور سراسری سال ۹۹ به منظور پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون دوره‌های روزانه، «نوبت دوم» شبانه، نیمه حضوری، مجازی و پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها، دان
نوبت دهی از بیمارستانها, 
نوبت دهی از بیمارستانها از تمام بیمارستانهای مورد نیاز شما در زمان دلخواهتان نوبت میگیریم 
کافیه تماس یا تلگرام پیغام گذارید 09148045964
نوبت دهی از بیمارستانها,
اگر وقت یا دسرسی به اینترنت ندارید نوبت گیری از بیمارستان ها رو به ما بسپارید
شرایط ورود به رشته های ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم بهمن 98-99 چیست؟
ما در شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 ترم بهمن، 4 مقطع داریم که به ترتیب مدرک لازم برای ثبت نام بدون آزمون شامل:
کاردانی پیوسته (فقط افراد دارای مدرک دیپلم(قدیم))
کاردانی ناپیوسته (دیپلم (قدیم و جدید) - پیش )
کارشناسی ناپیوسته (افراد دارای مدرک کاردانی)
کارشناسی پیوسته(دیپلم (نظام جدید) - پیش دانشگاهی - کاردانی - لیسانس)
که در تمامی مقاطع بر اساس جدول شرط معدل د
زمان دقیق انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98
با توجه به گفته ها در رابطه با اعلام نتایج کنکور سراسری 98 انتظار می رود دفترچه انتخاب رشته کنکور 98 تا اواسط مرداد ماه برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گیرد و انتخاب رشته کنکور 98 از نیمه دوم مرداد ماه شروع شود.
در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 چه رشته هایی را انتخاب کنیم؟
در کارنامه اولیه کنکور مشخص می شود که داوطلب مجاز به دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 کد رشته محل های روزانه،
برای انصراف از دانشگاه چه شرایطی لازم است؟
چگونه از دانشگاه انصراف دهیم؟
انصراف از دانشگاه آزاد
چگونه از دانشگاه پیام نور انصراف دهیم؟
نحوه انصراف از دانشگاه فرهنگیان
تو بحث انصراف از تحصیل  دوره های روزانه محدودیت های خاصی دارن و زمان ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری باید توجه ویژه ای به دوره های روزانه داشت دلیلش هم اینه که شما اگر تو هر رشته و هر دانشگاهی در دوره روزانه مشغول به تحصیل باشین برای کنکور مجدد باید تا تاری
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
دانشگاه آزاد اسلامی به دو روش با آزمون و بدون آزمون دانشجو می پذیرد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دو نوبت در سال برای ورودی مهر و بهمن انجام می شود. ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهر 98 از 26 اسفند 97 آغاز و تا 20 شهریور 98 ادامه داشت.
آگاهی از زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری از
مواردی است که برای داوطلبان جامانده از ثبت نام بسیار مهم است. داوطلبانی
که قصد شرکت در کنکور سراسری 98 را دارند از 24 بهمن تا 2 اسفند ماه 97
این امکان را خواهند داشت تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت هزینه
ثبت نام برای تکمیل ثبت نام کنکور سراسری 98 خود اقدام نمایند. امکان مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری برای
آن دسته از داوطلبانی که بنا به دلایل مختلف از ثبت نام اصلی کنکور سراسری
98 جا ماند
برای انصراف از دانشگاه چه شرایطی لازم است؟
انصراف از دانشگاه
چگونه از دانشگاه انصراف دهیم؟
انصراف از دانشگاه آزاد
انصراف از دانشگاه وسربازی
انصراف از دانشگاه علمی کاربردی
چگونه از دانشگاه پیام نور انصراف دهیم؟
نحوه انصراف از دانشگاه فرهنگیان
تو بحث انصراف از تحصیل  دوره های روزانه محدودیت های خاصی دارن و زمان ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری باید توجه ویژه ای به دوره های روزانه داشت دلیلش هم اینه که شما اگر تو هر رشته و
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی بدون کنکور هیوا ، کلیه داوطلبان بدون آزمون کاردانی و کارشناسی دانشگاه های سراسری بهمن 99 به منظور اعلام علاقه مندی خود و شرکت در این ثبت نام مستلزم پرداخت هزینه ای تحت عنوان هزینه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بهمن 98 می باشند . متقاضیان برای خرید سریال کارت اعتباری ثبت نام بدون ازمون دانشگاه سراسری بهمن 98 باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده نمایند و یا در صورت حضوری بودن ثب

تعطیلی مدارس 28 بهمن 98 آذربایجان غربی :
آموزش و پرورش تعطیلی مدارس 28 بهمن 98 آذربایجان غربی اعلام کرد: به دلیل بارش برف مدارس هفت شهرستان استان دوشنبه تعطیل است.
به گزارش خبرینو به نقل از تابناک:  بر اساس اعلام روابط عمومی آموزش وپرورش استان با توجه به بارش شدید برف و پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر ادامه بارش‌ها دوشنبه مدارس برخی مناطق در نوبت صبح تعطیل است.

همچنین بخوانید: 
     “تعطیلی مدارس 3 اسفند 98 شنبه روز بعد از انتخابات “

به نقل از سایت مشاوره تحصیلی بدون آزمون هیوا ، ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری 98 دو بار در سال و برای ورودی مهر و بهمن برگزار می شود . داوطلبان ورودی نیمسال دوم تحصیلی می بایست جهت ثبت نام رشته ای بدون آزمون دانشگاه های سراسری بهمن 98 مطابق اطلاعیه سازمان سنجش عمل نمایند و پیش از ثبت نام شرایط را مطالعه کرده و مدارک ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن 98 خود را آماده نمایند .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید : 

www.heyvagroup.
نفرات برتر کنکور سراسری تجربی 98 اعلام شدند

نام
نام خانوادگی
رتبه
شهر

ازدمهر
احمدی نژآد
1
تهران

محسن
رستکار
2
تبریز

فرهنگ
امیری
3
شیراز

رسا
ظفری
4
تبریز

محمدرضا
ارشدی صوفیانی
5
تبریز

امیررضا
بسکابادی
6
مشهد

گلسا
مصباحی
7
شیراز

ریحانه
فرخی ملکی
8
رشت

سیاوش
کیانپور
9
اهواز

سید مهدی
زارع زاده ابرکوقویی
10
بیرجند

امیرحسام
زارع
10
ابرکوه

توصیه می شود برای انجام انتخاب رشته تخصصی، مشاوره انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری 98 تمامی رشته
همه داوطلبایی که تو کنکور ارشد شرکت کردن بی صبرانه متتظر اعلام نتایج کنکور ارشد 99 هستن تا زودتر از وضعیت رتبه ، تراز و وضعیت مجاز به انتخاب رشته بودنشون مطلع بشن . نتایج کنکور ارشد تو دو مرحله به صورت اینترنتی تو سایت سازمان سنجش اعلام میشه .

www.tahsilico.com/web/articles/view/946/اعلام-نتایج-کنکور-کارشناسی-ارشد-۹۹.html
کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه ازاد چند سالی است که با هم ادغام شده است. به این معنی که داوطلبان هر دو دانشگاه در یک آزمون که توسط سازمان سنجش برگزار می شود شرکت می کنند.
همچنین چند سالی است به دلیل این که زمان کنکور دکتری در اسفند ماه است و برگزاری کنکور ارشد در بهمن ماه دردسرهایی برای سنجش داشت، زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به اردیبهشت ماه منتقل شده است.
کنکور ارشد 98
اما امسال که در خیلی استان های کشور سیل مهیبی رخ داد، زمان
به گفته سایت مشاوره تحصیلی بدون کنکور هیوا ، شرکت کنندگان در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با اطلاع از زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی 99 می توانند نسبت به مشاهده نتیجه خود اقدام نمایند . تاریخ اعلام نتیجه علمی کاربردی 99 برای ورودی مهر حدودا اواخر شهریور و برای ورودی بهمن حدودا دهه دوم بهمن ماه است . داوطلبان می توانند در زمان انتشار نتایج بدون کنکور علمی کاربردی ۹۹ ، با ارائه اطلاعات ثبت نامی و شناسنامه ای از نتایج خود مطلع شوند .
ب

رشته های بدون کنکور آزاد تهران شرق مهر و بهمن 98
زیرگروه ریاضی به نسبت زیرگروه علوم تجربی در 5 سال گذشته تعداد داوطلب و متقاضی کمتری را هم در کنکور سراسری و هم به صورت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور اختصاص داده و داوطلبان بیشتر بدون هدف گرایش پیدا کرده به علوم تجربی و رشته های مرتبط به پزشکی و پیراپزشکی
رشته های بدون کنکور زیر گروه ریاضی دانشگاه آزاد تهران شرق بهمن 98 شامل رشته های:
مهندسی برق باکد 40119
مهندسی عمران 40401
رشته مندسی پزشکی 40106
رش
v

رشته های بدون کنکور آزاد تهران شرق مهر و بهمن 98
زیرگروه ریاضی به نسبت زیرگروه علوم تجربی در 5 سال گذشته تعداد داوطلب و متقاضی کمتری را هم در کنکور سراسری و هم به صورت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور اختصاص داده و داوطلبان بیشتر بدون هدف گرایش پیدا کرده به علوم تجربی و رشته های مرتبط به پزشکی و پیراپزشکی
رشته های بدون کنکور زیر گروه ریاضی دانشگاه آزاد تهران شرق بهمن 98 شامل رشته های:
مهندسی برق باکد 40119
مهندسی عمران 40401
رشته مندسی پزشکی 40106
ر
لیست رشته های بدون کنکور آزاد تهران غرب بهمن ماه 98 کدامند؟(مطالعه مقاله)
مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب؟(مشاوره تحصیلی درخت دانش)
زمان ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه 98-99 تهران غرب؟(نیمه دوم دی ماه 98-99)
شرایط ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه 98 دانشگاه آزاد تهران غرب؟
ادرس دانشگاه تهران غرب؟
و ... ؟؟؟
در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب نیمسال دوم و مهر 98 که با مشاوره تحصیلی بد
نتایج کنکور سراسری 99 هم مثل بقیه مراحل کنکور ، از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام میشه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، نتایج کنکور ۹۹ تو دو مرحله نتایج اولیه و نهایی اعلام میشه که داوطلبا می تونن تو زمان اعلام نتایج کنکور 99 وارد سنجش بشن و با اطلاعات ثبت نامیشون نتایج اولیه یا نهاییشون رو ببینن .

www.tahsilico.com/web/articles/view/938/اعلام-نتایج-کنکور-سراسری-۹۹.html

آیا رشته حقوق یا مهندسی پزشکی و میکروبیولوژی را بدون کنکور در تهران و شهرستانها داریم؟
این نیمسال بر خلاف سال های گذشته نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم در رشته های بدون کنکور آزاد تهران رشته حقوق بدون کنکور، میکروبیولوژی و مهندسی پزشکی بدون آزمون و... رشته هایی که برای نیمسال اول پرطرفدار بودند را در دفترچه این ترم بهمن ماه شامل لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 تهران(تهران غرب) در دوره تمام وقت نبوده ایم.
ولی در دوره
با سلام
هر وقت اسم کنکور میاد لذت میبرم چون هیچ امتحانی مثه کنکور برام جذاب نیس. رقابت سخت باعث میشه آدم بیشتر از تواناییش زحمت بکشه. شاید خیلی ها حالشون از کنکور بهم بخوره. ولی من ازش لذت بردم. انشالله که کنکور ۹۸ برای بچه های ریاضی، تجربی و انسانی مطابق میلشون باشه.
یا حق
نفرات برتر کنکور سراسری انسانی 98

نام
نام خانوادگی
رتبه
شهر

فاطمه
سخابی راد
1
لار

مریم
مجیدی یزدی
2
تهران

امین
افاضلی
3
تبریز

سیده آمنه
جلالی
4
بهار

علی
عباسی
5
لار

فاطمه
دلیلی
6
تهران

محمدعرفان
امینی
7
تهران

آتنا
جعفری
8
تهران

محمدحسین
منتظر
9
تهران

ملیکا
ابوترابی
10
اصفهان

توصیه می شود برای انجام انتخاب رشته تخصصی، مشاوره انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری 98 تمامی رشته ها، اعلام نتایج اولیه و تحلیل کارنامه کنکور که فردا چهارش
به گزارش خبرنگار شمانیوز: در شبکه های اجتماعی شایعه شده است با توجه به تعطیلی روز چهارشنبه به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) پنجشنبه 10 بهمن بین التعطیلی  اعلام می شود./ هنوز صحت و سقم این خبر توسط آموزش و پرورش اعلام نشده است.
در صورتی که آموزش و پرورش مدارس هر شهری را تعطیل اعلام نماید در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین بخوانید:
افزایش حقوق دریافتی دانشجو معلمان در سال 99
شروع توزیع شیر در مدارس ایلام از نه بهمن 1398
تاری
سلام 
دوستم متولد سال ۷۹ هستش (بهمن ماه)، از طرف مدرسه براش یک سال معافیت تحصیلی خورده ...، برای پشت کنکور بودن میخوان اقدام کنن، کنکور ۹۸ اولین کنکورش بوده، از کسانی که (پسرها) پشت کنکور بودن، از طرف نظام وظیفه مشکلی براشون پیش نیومده؟، این دوست ما که نیمه دومی هست براش مشکلی پیش نمیاد؟ 
معافیتی که از مدرسه گرفته تا تیر ماه سال آینده ست، ولی جواب کنکور شهریور میاد (این یکی دو ماه مشکلی پیش نمیاد؟، غیبت نمی خوره ؟)، پسرانی که پشت کنکور موندن
دانشگاه های پیام نور سالیانه دو بار برای ورودی مهر و بهمن بدون آزمون دانشجو می پذیرند . پذیرش نیمسال دوم این دانشگاه تحت عنوان تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه پیام نور نیز مطرح می شود . داوطلبانی که برای ورودی مهر دانشگاه پیام نور موفق به ثبت نام نشده اند می توانند در زمان تعیین شده برای پذیرش و تکمیل ظرفیت بهمن ماه شرکت کنند .

برای مطالعه متن کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvagroup.com/shownews/5782/تکمیل-ظرفیت-بدون-کنکور-دانشگاه-پیام-
داوطلبانی که در کنکور سراسری 99 ثبت نام و شرکت کرده اند اکنون منتظر زمان مشاهده جواب کنکور سراسری 99 هستند . نتایج کنکور ۹۹ در دو مرحله اعلام نتایج اولیه و نهایی از طریق سازمان سنجش منتشر می شود . داوطلبان برای مشاهده اعلام نتایج کنکور سراسری 99 می بایست در بازه های زمانی اعلام شده توسط سازمان سنجش به آدرس این سایت مراجعه کنند و نتایج خود را دریافت کنند . به نقل از سامانه مشاوره تحصیلی هیوا ، داوطلبان برای مشاهده نتایج خود نیاز به اطلاعات ثبت
این هم از درصدا و آمارای کنکور پارسال به خصوص برای اونایی که میخوان قدر این ۳ ماه باقی مونده رو بدونن که نه تنها زمان کمی نیست، که بیش از حد هم کافیه
آمارها و درصدهای کنکور هنر ۹۸
منبع: پیک سنجش بهمن ماه ۹۸
دو تا پست قبلتر هم آمارای کنکور ۹۷ رو گذاشته بودم. پستای قبلی رو هم ببینین حتما.
نتایج کنکور به زودی اعلام میشه و کارنامه اعمال منتشر می کنند!
اگر رشته مورد علاقتون قبول شدین که ناز شصتتون!
اگر نه سخت نگیرید و اوقات تلخی نکنید...

اینایی که پول و شهرت و قدرت دارن هیچکدوم کنکور قبول نشدن!
اصلا چون قبول نشدن به این چیزها رسیدن!

در عوض این روزها و سن ها زمان مستقل شدن و آزادی بیشتر گرفتنه از کانون خانواده!
عاقبت خوب واسه اونیه که بره دنبال علاقه اش...

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
دانشگاه آزاد بیش از 80 درصد رشته های خود را به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ارائه می دهد. دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی ناپیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دو نوبت در سال (ورودی مهر و بهمن) اقدام به ثبت نام می نماید. ثبت نام ب
تقریبا یه ماه بعد از انتخاب رشته ، جواب انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام میشه که داوطلبا می تونن با توجه به اطلاعات ثبت نامیشون وارد سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org بشن و نتایج انتخاب رشته کنکور رو ببینن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، با اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری مشخص میشه که داوطلب تو چه رشته و دانشگاه و دوره ای قبول شده و یا حتی ممکنه حد نصاب هیچ رشته ای رو نیاورده باشه و تو نتیجه اش مردود نوشته بشه .

ب
کنکور کارشناسی ارشد امسال با داستان هایی همراه بود.
با رخداد سیل در اسفند 97 و فروردین 98 در برخی نقاط کشور، داوطلبان این مناطق از کشور خواهان تعویق کنکور کارشناسی ارشد بودند. با توجه به شرایط رخ‌داده در این مناطق خواسته داوطلبان منطقی به نظر می رسید.
در ابتدا سازمان سنجش با تعویق کنکور ارشد مخالف میکرد و دلیل آن را هم زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 اعلام کرد. چرا که با تاخیر در برگزاری کنکور، اعلام نتایج نیز به تاخیر می افتاد و ممکن ب
به گفته سایت مشاوره تحصیلی بدون کنکور دانشگاه آزاد هیوا ، داوطلبان رشته های بدون کنکور باید در زمان معین نسبت به ثبت نام خود در مقطع مورد تقاضا اقدام نمایند . زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 برای ورودی مهر و بهمن بر اساس سال گذشته احتمالا به ترتیب نیمه دوم اسفند 98 و حدودا نیمه دوم آبان یا اوایل آذر ماه سال 99 می باشد . تاریخ ثبت بنام بدون آزمون دانشگاه آزاد 99 به صورت دقیق پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اع
سلام! دیشب که بیدار بودم و کارای وبلاگمو انجام دادم، تقریباً ساعت 5 صبح بود که خوابیدم.
از خواب که بیدار شدم، گوشیمو چک کردم یکی از دوستام لینک اعلام نتایج کنکور رو برام فرستاده بود!! قرار بود نتایج رو 25 شهریور اعلام کنن اما انگار عجله داشتن. بهترر!
با کلی استرس وارد سایت سنجش شدم (کسایی که کنکور دادن میدونن چه لحظه نحسیه) با ------ روبرو شدم یعنی دانشگاه سراسری قبول نشدم! نمیدونم ناراحت باشم یا نه؟ چون سال آخر تلاش نکردم و پارسال هم میدونستم قبول
داوطلبانی که به دلایل مختلفی چون عدم کسب رتبه قبولی در اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 98 به دنبال راهی برای ورود به مقطع تحصیلات تکمیلی هستند می توانند از طریق ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99 شانس خود را برای ادامه تحصیل در رشته محل های این دانشگاه بیازمایند . به نقل از سایت مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد هیوا متقاضیان به منظور ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98 می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با تکمیل فرم اینترنتی علا
سلوم 
کنکور چه خبر !!!؟ 
امیدوارم که وقتی صفحه روز باز کرده باشین اشک ریخته باشین البته از نوع شوقش 
_ زنگ زدم به یکی از دخترا بگم نتایجو زدن اونم مثل من کنکور داده بود ! از صحبتاش خواهر کوچیکش که کنکور اولش بود فهمید که نتایجو زدن و اون لحظه من فقط صدای جیغ شنیدم 
خودمم کنکور رو یه شارژ هدیه گرفتم
پ ن : برام ویس داده با صدای پره بغض از نتیجش ناراضی بود
سازمان سنجش و آموزش کشور در تاریخ 23 بهمن ماه 1397 فهرست حذفیات منابع کنکور سراسری 98 را به دو شکل نظام جدید و قدیم منتشر نمود. این در حالیست که یک هفته پیشتر تعدادی از سایت ها فهرستی با همین عنوان را منتشر کرده بودند. شما می توانید فهرست اصلی و رسمی را از همینجا دریافت نمایید:
فهرست حذفیات کنکور 98 نظام 3-3-3-3حجم: 5.2 مگابایت
فهرست حذفیات منابع کنکور نظام قدیمحجم: 599 کیلوبایت

تارخ امروز : 1398/11/21 ساعت : 08:25
قیمت روز ارز و سکه
اونس طلای جهانی 1573
مظنه بازار تهران 2،244،000
گرم طلای18عیار 518،000
آبشده نقدی 2،241،000
آبشده فردایی 2،245،000
سکه امامی 5،075،000
سکه قدیمی 5،055،000
نیم سکه 2،570،000
ربع سکه 1،570،000
سکه یک گرمی 930،000

دلار تهران 13،930
یورو اروپا 15،180
درهم امارات 3،780

قیمت های بهمن ماه 98 (ریال)

عنوان نرخ
قیمت زنده
تغییر
زمان

اونس طلا
1,568.70
(0.28%) 4.46
۰۸:۲۱:۴۴

مثقال طلا
22,510,000
(0%) 0
۲۱ بهمن

گرم طلای ۱۸
5,192,000
(0%) 0
۲۱ بهمن

گرم طلای
نتایج اولیه کنکور 99 از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org و به صورت کارنامه اولیه اعلام میشه که تو اون وضعیت تراز و رتبه و همچنین وضعیت مجاز به انتخاب رشته داوطلب مشخص شده . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، تموم داوطلبایی که تو کنکور شرکت کردن می تونن با اطلاعات ثبت نامیشون وارد سایت بشن و جواب کنکور سراسری 99 رو ببینن .

www.tahsilico.com/web/articles/view/935/اعلام-نتایج-اولیه-کنکور
آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
کنکور سراسری سال ۹۸ امروز و فردا پنج‌شنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ تیرماه برگزار می‌شود و زمان اعلام نتایج نهایی نیز نیمه دوم شهریورماه است.
به گزارش فارس، آزمون سراسری سال ۹۸ برای رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد ا
نتایج اولیه کنکور ارشد ۹۹ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام میشه و تموم داوطلبایی که تو کنکور ارشد شرکت کردن ، می تونن تو زمان اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 99 وارد سایت بشن و نتیجه شون رو ببینن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، جواب اولیه کنکور ارشد 99 به صورت کارنامه اولیه منتشر میشه و داوطلبا می تونن با اطلاعات ثبت نامیشون وارد سایت بشن و نتیجه شون رو ببینن .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنی
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات تحصیلی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
کنکور کارشناسی ارشد
سایتی در مورد کنکور ارشد
اطلاعاتی در مورد مقطع کارشناسی
کنکور کارشناسی ارشد 99
سایتی در مورد کنکور ارشد ۹۹
آزمون کارشناسی ارشد 99
اعلام نتایج کارشناسی ارشد 99
سایتی در مورد اعلام نتایج
اطلاعاتی در مورد کارشناسی ارشد
سایتی در مورد ارشد 99
نتایج ارشد ۹۹
زمان جواب آزمون ارشد 99
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشک
بعد از اینکه فرمای انتخاب رشته داوطلبا توسط سازمان سنجش بررسی بشه ، نتایج انتخاب رشته کنکور 99 اعلام میشه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، تموم داوطلبایی که تو انتخاب رشته کنکور شرکت کردن ، می تونن با اطلاعات شون وارد  سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org بشن و نتیجه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ رو ببینن .

www.tahsilico.com/web/articles/view/941/اعلام-نتایج-انتخاب-رشته-کنکور-۹۹.html

زمان آغاز فرآیند انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
شرایط لازم برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
مشاوره پیشنهادی برای تکمیل لیست دانشگاه آزاد
چگونگی انتخاب رشته دانشگاه آزاد
آخرین اطلاعات از انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99
انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹ به عنوان یکی از رویدادهای مهم در فرآیند آموزشی کشور قلمداد می شود در سال های اخیر با توجه به ادغام کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد زمان ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ همانند ثبت نام کنکور سراسری بوده
داوطلبایی که قصد شرکت تو کنکور انسانی و قبولی تو رشته حقوق رو دارن با دونستن آخرین رتبه لازم برای قبولی حقوق نوبت دوم می تونن یک برنامه ریزی دقیق تر و کامل تری داشته باشن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، آخرین رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق نوبت دوم تو سهمیه های مختلف کنکور متفاوته .

www.tahsilico.com/web/articles/view/1232/آخرین-رتبه-لازم-برای-قبولی-حقوق-نوبت-دوم.html

توضیحات
اینفوگرافیک/ قوانین مهم قبل از انتخاب رشته کنکور

بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری، نحوه انتخاب رشته کنکور، یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبین کنکور می شود.
مسئله انتخاب رشته کنکور، اگر مهمتر از خود کنکور نباشد، ارزش کمتری هم از آن ندارد، پس لازم است داوطلبان کنکور اطلاعات ضروریانتخاب رشته را بدانند و به درستی نسبت به آن اقدام کنند.

حتما بخوانید : کدوم آزمون آزمایشی رو شرکت کنم؟
منبع: عینکی

وزارت آوزش و پرورش جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود هر ساله به دو روش اقدام به جذب نیرو می نماید. یک یا دو نوبت در سال از طریق برگزاری آزمونی تحت عنوان آزمون استخدامی آموزش و پرورش و یک نوبت در سال از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب نیرو می نماید. در واقع داوطلبانی که از طریق کنکور سراسری جذب دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رحایی می گردند، می بایست به مدت 4 سال در دانشگاه فرهنگیان و یا تربیت دبیر شهید رجایی تحصیل نمایند و پس از فارغ الت
اعلام نتایج دانشگاه آزاد 99 واسه رشته های با کنکور و بدون کنکور دانشگاه آزاد ، مثل پروسه ثبت نام ، کاملا جدا از هم انجام میشه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، نتایج دانشگاه آزاد ۹۹ واسه رشته های با کنکور آزاد از طریق سایت azmoon.org اعلام میشه و داوطلبایی که تو انتخاب رشته کنکور دانشگاه ازاد شرکت کردن می تونن با اطلاعاتشون وارد این سایت بشن و جواب دانشگاه ازاد 99 رو ببینن .

با عرض سلام خدمت عزیزان
برنامه مشاوره فردی بدین شرح است
تذکر 1: دانش آموزان عزیز حتما راس ساعت در دفتر مشاوره حضور داشته باشند
تذکر 2: هنگام مراجعه حتما جدول ثبت فعالیت ها را همراه داشته باشید
تذکر 3: برنامه نوبت مشاوره روزهای پنجشنبه مورخ 28 آذرماه و یکشنبه 1 دی ماه متعاقبا اعلام میگردد

آغاز ثبت نام پانزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از اول بهمن‌
ثبت نام اولین مرحله پانزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از روز سه‌‎شنبه، اول بهمن‌ماه سال جاری از سوی سازمان دارالقرآن الکریم، آغاز می‌شود. 
مهلت ثبت نام در این آزمون تخصصی تا پایان وقت اداری روز ۳۰ بهمن‌ماه خواهد بود.
حافظان می‌توانند در تاریخ اعلام شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن الکریم (پایگاه تلاوت) مراجعه کنند و برای دریافت مدارک ت

سال ۹۲ بود که تصمیم گرفتم برای کنکور ارشد درس بخونم و توی دانشگاه رشته‌ی مدیریت استراتژیک رو ادامه بدم. دوست داشتم دانشگاه شریف قبول شم. ولی اون سالی که من کنکور دادم، دانشگاه شریف ظرفیتش رو کم کرد و من شدم یه دانشگاه تهرانی. البته اینم بگم که سال بعد شریف ظرفیتشو اضافه کرد و صدتا دانشجو گرفت! بالاخره حتی اگر متولد آخرای دهه‌ی شصت هم باشی، همیشه نوبت که بهت میرسه باید از یه چیزی محروم شی، وگرنه یه دهه شصتی اصیل نیستی!
ادامه مطلب
یادم میاد که سیطره ی یاد کنکور کارشناسی به حدی بر همه ابعاد زندگی ام بالاگرفته بود، که بیشتر از اینکه برای آمادگی مرگ چیزی پیش بفرستم، برای آمادگی کنکور چیز پیش می فرستادم.
و موفق هم شدم
اگرچه توقع بیشتری می رفت از اون من، ولی خب از سابقون کنکور بودم.
نمی دونم چرا واقعیت یقینی ای همچون مرگ به اندازه ی کنکور کارشناسی برام شهودی نشده!
چرا نمیشینم ورق ورق حقایق رو بخونم و از سردذگمی دربیام؟
چرا برای اون واقعه ی عظیم حقایق و تقوا رو در لوح جانم ثب
گزارش سایت مشاوره تحصیلی بدون کنکور سراسری هیوا ، همزمان با شروع ثبت نام دفترچه راهنمای ثبت نام محتوی رشته های بدون آزمون بهمن 98 منتشر می شود و متقاضیان ثبت نام ابتدا باید رشته های ارائه شده را بررسی نموده و در صورت یافتن رشته محل مورد نظر خود نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند . رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری نیمسال دوم تحصیلی ۹۸ در هر پنج گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان ارائه می شود اما گفتنی است لیست ر
به اطلاع دانشجویان عزیز می رسانیم دفترچه ثبت نام کنکور فراگیر 98 (نوبت بیستم - پذیرش بهمن 98) در سایت سازمان سنجش بارگذاری شد و ثبت نام از امروز دوشنبه 98/7/29 آغاز و تا روز چهارشنبه 98/8/08 ادامه خواهد داشت. آزمون کنکور فراگیر روز جمعه مورخ 97/09/22 برگزار خواهد شد.
انشاء الله تجربیات مهمی برای داوطلبین کنکور فراگیر خواهیم نوشت . منتظر پستهای بعدی ما باشید. بعلاوه جهت مشاوره کنکور در گروه تلگرام در خدمت دانشجویان کنکوری هستیم. جهت عضویت در گروه مشاوره ک
هووووف ب کنکور ده روز مونده خیلی استرس دارم نمیدونم چیکار کنم کم مونده سکته کنم.....خدا بهمه کنکوریا کمک کنه.....اینچروزم چجوریه سرمیشه خدامیدونه....این استرس بگذره استرس اعلام نتایج شروع میشه...بعضی وقتا از استرس میشینم گریه میکنم....من فقط گریه میکنم یا بچه های کنکوری شمام گریه میکنین؟
داوطلبایی که قصد ثبت نام تو کنکور سراسری 99 رودارن باید پیگیر اطلاعیه های مختلف برای اطلاع از زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 باشن به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، تاریخ ثبت نام کنکور ۹۹ از اواسط بهمن ماه هستش و داوطلبا باید تو مهلت ثبت نام کنکور ۹۹ ثبت نام خودشون رو انجام بدن .

www.tahsilico.com/web/articles/view/720/زمان-ثبت-نام-کنکور-۹۹.html

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور عنوان ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با شعار محوری «انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت» اعلام کرد

-شنبه 12 بهمن ماه 98مناسبت: بازگشت پیروزمندانه حضرت امام خمینی ( رحمت الله علیه)عنوان روز: ولایتمداری، انقلابی‌گری، پیوند ناگسستنی امت و امام-یک‌شنبه 13 بهمن 98عنوان روز: تفکر دینی، فرهنگ و هنر انقلابی، تمدن نوین اسلامی-دوشنبه  14 بهمن 98مناس
با افزایش ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری ، ظرفیت رشته های بدون کنکور هنر 99 نیز افزایش یافته است . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا می توان گفت تمامی رشته های انسانی بدون کنکور ارائه می شوند و لذا داوطلبان متقاضی این رشته باید پیش از ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور هنر ۹۹ را مطالعه کنند . برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری مهر سال 99 ، لیست رشته های بدون آزمون هنر از سوی سازمان سنجش اعلام شده است .
برای مطالعه متن کامل مقال
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت پذیرش دارد.
نوبت اول برای ورودی مهر ماه هر سال است و نوبت دوم برای ورودی بهمن ماه که بیشتر ورودی بهمن ماه تکمیل ظرفیت است. 
منظورمان از تکمیل ظرفیت این است که در ورودی مهر ماه تعداد بسیاری رشته است که در ورودی مهر تکمیل میشود و برای ورودی بهمن ، رشته هایی را پذیرش میکنند که در مهر برای آنها پذیرش وجود نداشته است.
خب حالا وقتشه کمی درباره رشته های دانشگاه علمی کاربردی بگم، رشته های دانشگاه علمی کاربردی خ
دانشگاه غیر انتفاعی هر سال علاوه بر پذیرش دانشجو بر اساس کنکور سراسری به صورت بدون کنکور یا صرفا بر اساس سوابق تحصیلی هم پذیرش دانشجو رو انجام میده . ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی دو بار در سال برای ورودی مهر و بهمن برای مقطع کاردانی و کارشناسی انجام میشه .

www.tahsilico.com/web/articles/view/482/ثبت-نام-بدون-کنکور-دانششگاه-غیرانتفاعی.html
با تصمیم دولت ، هزینه جدید ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 وزارت علوم و وزارت بهداشت مشخص شد . به نقل از دفتر هیئت دولت ، هیئت وزیران در جلسه ۲ بهمن ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارتخانه‌ های علوم ، تحقیقات و فناوری و بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و به استناد قانون بودجه سال ۱۳۶۴ کل کشور ، هزینه خدمات ثبت نام دریافتی از داوطلبان شرکت در آزمون‌ های سازمان سنجش آموزش کشور و مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در سال ۱۳۹۹ را اعلام کرد . 
برای مطالعه متن کامل ای
چند سالیه که سوابق تحصیلی یا همون معدل تو کنکور سراسری تاثیر میزاره ، احتمالا تاثیر معدل در کنکور سراسری ۹۹ هم مثل سال قبل به صورت مثبت اعلام بشه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، تاثیر معدل در کنکور ۹۹ هم واسه داوطلبای نظام قدیم و هم واسه نظام جدید لحاظ میشه اما در مورد تاثیر مثبت یا قطعی اون هنوز اطلاعیه دقیقی اعلام نشده . واسه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99 داوطلبا باید وارد سایت dipcode.medu.ir بشن و کد سوابق تحصیلی خودش رو د
یادمه تو سالای هفتاد کنکور اینقدر سخت بود که غش و ضعفی و افت فشار خون  زیاد بود به طوری که پزشک و پرستار واورژانس تو مراکز امتحان آماده بودن ولی الان کنکور راحت شده ولی بازم یه عده استرس دارن با خودم میگم اگه اینایی که الان کنکوری هستند اون زمان بودن چیکار میکردن؟
هوم؟

++ بعدا نوشت :عاقا کنکوری ها اعتراض کردن که نخیر کنکور سخته . عاقا ما شکر خوردیم کنکور آسون نشده خوبه .
داوطلبایی که تو جلسه کنکور ارشد حاضر بودن ، می تونن به محض اعلام نتایج کنکور ارشد 99 ، با اطلاعات ثبت نامشون وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org بشن و جواب آزمون کارشناسی ارشد 99 رو دریافت کنن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، بعد از اینکه فرمای انتخاب رشته داوطلبا بررسی بشه ، داوطلبا می تونن به محض اعلام نتایج آزمون ارشد ۹۹ ، نتیجه انتخاب رشته شون رو مشاهده کنن .

برنامه سینماهای تبریز
برنامه سینماهای تبریز آپ دیت شده ۲۳ بهمن ۹۸طبق اعلام شورای صنفی نمایش همه ی سینماها روزهای سه‌شنبه ( به جز تعطیلات تقویمی ) نیم قیمت می‌باشند . .سینما ستاره باران بنا شده در خ نصف راه و روش - مجتمع تجاری ستاره بارانسینما الف بنا شده در بلوار ۲۹ بهمن ٫ فراتر از مریضخانه ۲۹ بهمن – مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن - موسسه الفسینما - فزهنگیان - فلسطین – قدس – ۲۹ بهمن – انقلاب در محدوده چهارراه شریعتی ( شهناز )سینما آ
کلیه متقاضیان تحصیل در رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد به منظور اعلام علاقه مندی خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام کنکور سراسری اقدام نمایند . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، شرکت در این آزمون تابع شرایط و ضوابطی است که در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . از این رو علاقه مندان به شرکت در ثبت نام کنکور سراسری 1400 پس از مطالعه این دفترچه و بررسی بندهای مختل
کنکور 98 با همه ی فراز و نشیب ها خود تمام شد. حال این تورنمنت بزرگ به نقطه ی پایانی خود رسید. بزرگترین آزمون در نظام آموزشی کشور به نام آزمون کنکور هم برگزار شد. شما عزیزان دل که بعد از این راه سخت در مسیر کنکور ، در جلسه ی آزمون شرکت کردید ، می توانید دفترچه سوالات کنکور 98 را از وبلاگ ما دانلود کنید. دفترچه ای که برای هر 5 رشته ی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان آماده ی دانلود رایگان به صورت فایل pdf می باشد. نکته ی قابل توجه اینجاست که دانش آموزان
تا آغاز کنکور سراسری ۹۹ تنها ۸ ماه دیگر زمان باقی مانده است، اما افرادی که قصد قبولی در این آزمون را دارند از چندین ماه پیش مطالعه را شروع کرده اند.
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، تا آغاز کنکور سراسری ۹۹ تنها ۸ ماه دیگر زمان باقی مانده است، اما افرادی که قصد قبولی در این آزمون را دارند از چندین ماه پیش مطالعه را شروع کرده اند. در این گزارش به بیان نحوه برگزاری کنکور سراسری ۹۹ می‌پردازیم.

کنکور ۹۸ او
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، سازمان سنجش در اطلاعیه ای اسامی نفرات برتر کنکور سراسری 98 را در 5 گروه آزمایشی اعلام کرد .کنکور سراسری در روزهای 13 و 14 تیر ماه در 5 گروه ازمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان  برگزار شد . طبق اطلاعیه سازمان سنجش کارنامه اولیه کنکور سراسری در روز چهارشنبه 16 مرداد ماه بر روی سایت این سازمان به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد .

برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر لینک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews2/3673/اعلام-
با افزایش ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری ، ظرفیت رشته های بدون کنکور زبان 99 نیز افزایش یافته است . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا می توان گفت تمامی رشته های انسانی بدون کنکور ارائه می شوند و لذا داوطلبان متقاضی این رشته باید پیش از ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور زبان ۹۹ را مطالعه کنند . برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری مهر سال 99 ، لیست رشته های بدون آزمون زبان از سوی سازمان سنجش اعلام شده است .
برای مطالعه متن کامل م
با افزایش ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری ، ظرفیت رشته های بدون کنکور ریاضی 99 نیز افزایش یافته است . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا می توان گفت تمامی رشته های ریاضی بدون کنکور ارائه می شوند و لذا داوطلبان متقاضی این رشته باید پیش از ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور ریاضی ۹۹ را مطالعه کنند . برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری مهر سال 99 ، لیست رشته های بدون آزمون ریاضی از سوی سازمان سنجش اعلام شده است .
برای مطالعه متن کامل
هر سال هزاران نفر در آزمون کنکور سراسری شرکت می‌کنند. در این بین عده زیادی شکست میخورند و مجبور هستند یک سال دیگر از عمر خود را پشت کنکور صرف کنند. اما معدود افرادی که هر سال در کنکور سراسری موفق می‌شوند چه رازی در کار خود دارند. نحوه درس خواندن یا برنامه ریزی رتبه‌های برتر کنکور به چه صورت است. در این مقاله قصد داریم به طور کامل به تفاوت‌های یک رتبه برتر با دانش آموز معمولی که از پس کنکور سراسری بر نمی‌آید بپردازیم. پس از مطالعه این مقاله ش
در تاریخ 2/10/97 چهارمین جلسه ی شورای دانش آموزی در محل دفتر مدرسه برگزار گردید در این جلسه از زحمات دانش آموزان عضو شورا تشکر شد مسول کمیته ی علمی درخواست فرجه برای امتحانات نوبت دوم، همچنین تعطیلی کلاس های درس همزمان با امتحانات را خواستار شد . مسئول کمیته ی ورزشی قرار شد تا پایان امتحانات نوبت دوم ، اعلام توقف فعالیت های تربیت بدنی و ورزش را اعلام نمایند.در خاتمه نظارت بر حسن اجرای طرح مدام آذر ماه به عهده ی دانش آموزان عضو شورای دانش آموزی گ
از
آن جا که دانشگاه علمی کاربردی دو نوبت در سال اقدام به جذب دانشجو می
کند، بنابراین دو نوبت در سال نیز دفترچه ثبت نام منتشر می کند. ثبت نام
دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی نیمسال اول (ورودی مهر) و ورودی نیمسال
دوم (و رودی بهمن) انجام می شود. ثبت نام ورودی مهر از اواخر مرداد ماه و
ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه علمی کاربردی از دی ماه آغاز می شود. داوطلبان
متقاضی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98
قبل از ثبت نام می بایست دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی ک
Shirazart.blog.ir 
*شروع کلاس عملی کنکور هنر از ۱۵ تیر ماه ،از ابتدا 
* این کلاس فقط برای کنکوریهایی است که انتخابشان زیر گروه یک است میباشد .
* جهت مشاوره و ثبت نام در کلاسهای آنلاین کنکور عملی ( مرحله دو ) کنکور هنر ،زیر گروه یک ،با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ ،زهرا جوکار تماس حاصل فرمائید. 
Shirazart.blog.ir 
*شروع کلاس عملی کنکور هنر از ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹،از ابتدا 
* این کلاس فقط برای کنکوریهایی است که انتخابشان زیر گروه یک است میباشد .
* جهت مشاوره و ثبت نام در کلاسهای آنلاین کنکور عملی ( مرحله دو ) کنکور هنر ،زیر گروه یک ،با شماره ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ ،زهرا جوکار تماس حاصل فرمائید. 
داوطلبان کنکور هنر بعد از برگزاری کنکور سراسری و انتشار کارنامه اولیه کنکور 98 با توجه به دوره ای کهدر آن مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند فرم انتخاب رشته کنکور سراسری 98 در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org را تکمیل نمایند . سازمان سنجش با انتشار دفترچه کنکور سراسری 98 کلیه قوانین ، ضوابط انتخاب رشته ، کد رشته محل ها ، ظرفیت پذیرش دوره روزانه کنکور سراسری هنر ۹۸ ، ظرفیت پذیرش دوره پردیس خودگردان کنکور سراسری هنر 98 ، ظرفیت پذیرش دوره شبان
بعد از اینکه نتایج نهایی کنکور سراسری اعلام میشه ، همه ی داوطلبایی که تو انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت کرده بودن ، می تونن وارد سایت سنجش بشن و  کارنامه سبز کنکور سراسری ۹۸ رو دریافت کنن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، زمان دریافت کارنامه سبز 98 احتمالا مثل سال قبل تو دهه سوم شهریور ماه باشه که داوطلبا می تونن از طریق این کارنامه جرئیات فرم انتخاب رشته کنکور خودشون رو بببینن و اگه شرایطیش رو داشتن به سازمان سنجش واسه ب
بعد از اینکه نتایج نهایی آزمون سراسری اعلام بشه ، سازمان سنجش کارنامه سبز کنکور 98 رو منتشر می کنه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، کارنامه سبز کنکور سراسری 98 که بهش کارنامه محرمانه و کارنامه نهایی هم گفته میشه ، تقریبا یه هفته بعد از اعلام نتایج منتشر میشه و این کارنامه به داوطلب میگه که تو هر انتخابت چه وضعیتی داشتی . یه جوریایی می تونیم بگیم که از طریق کارنامه نهایی کنکور 98 ، سازمان سنجش وضعیت انتخاب رشته شما رو شفاف
به اطلاع شرکت کنندگان آزمون های ورود به حرفه مهندسان رشته معماری (طراحی) بهمن‌ماه ۹۷ می‌رساند، پس از اتمام مهلت ارسال اعتراضات آزمون رشته معماری (طراحی) و همچنین بازنگری آنها توسط کمیته تخصصی مقررات ملّی ساختمان، موارد در کارنامه شرکت کنندگان آزمون اعمال گردیده است.
متقاضیان ‌می‌توانند برای اطلاع از نتیجه آزمون خود از طریق سامانه ثبت نام آزمون ها اقدام نمایند. بدیهی است با توجه به دقت انجام شده در بررسی اعتراضات، نتایج اعلام شده قطعی ا
پیرو اطلاعیه صادر شده در خصوص ثبت‌نام آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان در سال جاری مجدداً به آگاهی کلیه داوطلبان دریافت پروانه اشتغال به‌کار مهندسی در کلیه رشته‌ها و صلاحیت‌های موضوع قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان می‌رساند:
با توجه به اتمام مهلت رسیدگی به اعتراضات شرکت‌کنندگان در آزمون‌های بهمن ماه ۹۷ و بررسی‌های دقیق انجام شده توسط کمیته‌های تخصصی مربوطه و نهایتاً اعلام قطعی نتایج و در موارد مورد لزوم اصلاح کارنامه داوطلبان، ا
نتیجه نهایی کنکو سال 1398 اعلام شد 
کنکور سراسری امسال در روز‌های ۱۳ و ۱۴ تیرماه ۹۸ با حضور بیش از یک میلیون داوطلب برگزار شد و نتایج اولیه آن در مردادماه منتشر شد که از این میان   بیش از ۸۳۲ هزار و ۲۸۹ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.

بعد از اینکه فرم انتخاب رشته داوطلبا توسط سازمان سنجش بررسی شد ، نتایج نهایی کنکور سراسری 99 تو سایت sanjesh.org منتشر میشه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، داوطلبایی که تو انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت کردن می تونن با اطلاعات ثبت نامیشون وارد سایت سنجش بشن و نتیجه نهایی آزمون سراسری 99 رو مشاهده کنن .

www.tahsilico.com/web/articles/view/939/اعلام-نتایج-نهایی-کنکور-۹۹.html

سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تحصیلی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری
سایتی در مورد دانلود دفترچه
اطلاعاتی در مورد دفترچه کنکور سراسری
سایتی در مورد زمان اعلام دفترچه
اطلاعاتی در مورد دفترچه ثبت نام کنکور سراسری
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
چه کسانی می توانند در ثبت نام کنکور 99 شرکت کنند؟
این سوال یکی از پزتکرارترین سوالاتی است که داوطلبان ثبت نام کنکور 99 از مشاوران ما می پرسند که قبل از هر چیز شرایط، نحوه، تفاوت ثبت نام و ..) می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که مهمترین و اصلی ترین شرط ثبت نام در کنکور سراسری 99:
دارا بودن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام سالی واحدی و دیپلم نظام جدید 3-3-6 که تا شهریور 98 فارغ التحصیل شوند.
دارا بودن مدرک کاردانی و یا مدرک دیپلم نظام قدیم 4 ساله
دانشجویان د
از الان برای کنکور 1400
از الان برای کنکور 1400 شروع کنید
با برنامه ریزی درست و استفاده ازمنابع معتبر و پر بازده زیر نظر اساتید کشوری برنامه اوج یادگیری صد در صد به موفقیت می رسید 
قبل اینکه ادبیات بخونید این وویس کوتاه رو حتما گوش بدین...
چه کتابایی باید بخونم؟چیکار کنمتا مثل حبیب شاگرد استاد احمدی ادبیات کنکور سراسری را ۱۰۰ درصد بزنم!!!!
اوج یادگیری
بهترین مشاور و برنامه ریز کنکور ایران با صدها کارنامه مستند شاگردان ایشان که دروس عمومی را در
پاورپوینت ده گام تا کنکور
پاورپوینت ده گام تا کنکور، در 116 اسلاید. ده گام تا کنکور به ده گام اساسی برای موفقیت در آزمون های ورودی و بخصوص کنکور پرداخته است. داوطلبان کنکور سراسری برای موفقیت در کنکور فرایندی را باید پشت سر بگذارند. این فرایندها در ده گام اساسی تدوین شده اند که از شناخت کنکور شروع و به انتخاب رشته ختم ...
و در کمال ناباوری هم تجربی و هم زبان، دانشگاه، دانشکده ی اقتصاد افتادم...
هوم. هق هق حتی! :( صبح برم نمیتونم برگردم خونه و بعد برم زبان. :|
خدا بابا رو به راه راست هدایت کنه که مثل کنکور سال 96 ساعت 5 صبح بیدارم نکنه... هی بگه توی ترافیک گیر میکنیم!! :/
البته من دو بار اینجا کنکور شرکت کردم، هم با محیطش آشنام و هم این که بی نهایت سیستم تهویه و خنک کننده اش عالیه. ضمنا کنکورهای خوب و رضایت بخشی هم بودن. :) به امید خدا که این دو تا کنکور پیش رو هم توی اقتصاد خ
چند سالی میشه که ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد با ثبت نام کنکور سراسری یکی شده و همه ی داوطلبایی که قصد ادامه تحصیل تو دانشگاه آزاد رو دارن باید تو زمان ثبت نام کنکور سراسری ، ثبت نام خودشون رو انجام بدن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، ثبت نام آزمون سراسری دانشگاه آزاد اواسط بهمن ماه تو سایت سازمان سنجش انجام میشه .

www.tahsilico.com/web/articles/view/11/ثبت-نام-کنکور-سراسری-دانشگاه-آ
اطلاعیه /بروز رسانی(شماره 2)با توجه به برودت هوا و احتمال یخبندان معابر و جاده ها ، فردا سه شنبه ۲۴ دی ماه وضعیت تعطیلی مدارس به این شرح می باشد.#نواحی یک و دو : مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#سلماس:مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#تکاب: مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#سردشت:مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#خوی: مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح #تعطیل#نقده:مدارس ابتدایی شهری و

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها